Міжнародна акція "16 днів проти насильства"

Date: 24 листопада 2020 о 16:25, Refreshed 24 листопада 2020 о 17:35
113 views

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства»". Мета акції - привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім'ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Ліцей традиційно приєднується до цих заходів, у рамках яких буде проведено:

1. Оформлення інформаційного стенду до Міжнародної акції "16 днів проти насильства".

2. Участь у фотоконкурсі "Україна без насильства",з 25.11. по 01.12.

3. Дружня розмова з представниками молодіжної громадської організації "Твій безпечний простір", учні 8-х класів.

4. Тест на виявлення батьківського стилю спілкування з дитиною (за О. Мерзляковою), батьки учнів 10-х класів 26.11.

5. Розмова-діалог "Не такий, як всі.", учні 9-х класів 26.11.

6. Виховні години:

• "Насилля як фактор не гуманного вирішення конфлікту";
  • "Ведення здорового способу життя";
  • "Як знайти порозуміння з однолітками".

7. Індивідуальні профілактичні бесіди, надання соціально-психологічної допомоги учням/батькам які опинилися у СЖО (за потребою):

• "Моя поведінка в конфліктній та небезпечній ситуації";
  • "Товариські відносини з однолітками";
  • "Відповідальність за вчинення насильства";
  • "Батьківські звички - приклад для наслідування"(на тему алкоголізму та тютюнопаління)".

8. Участь у нарадах при директорі:

• "Невідкладне реагування на випадки насильства над дітьми, які несуть загрозу здоров'ю та життю підлітків. Алгоритм дій освітян при виявлені фактів насильства";
  • "Недопущення фізичного, психічного насильства над учнями ліцею";
  • "Жодне правопорушення не може залишитися без реакції".

9. Проведення групової консультації з класними керівниками "Питання виховної роботи з дітьми пільгових категорій, про необхідність уваги до таких учнів. Залучення до позашкільної діяльності".

10. Моніторинг з проблеми агресивної поведінки, жорстокості "Насильство та його прояви в дитячому середовищі", учні 9-х класів 30.11.

11. Всесвітній день добрих справ. Благодійна акція "Допомога дітям прифронтової зони", учні ліцею, з 01.12. по 24.12.

12. Анкета щодо обізнаності учнів з питань ВІЛ/СНІДу, учні 10-х класів 01.12.

13. Оформлення інформаційно тематичного стенду "СНІД - загроза людству!" 01.12.

14. Профілактична бесіда з лікарем-наркологом "Психотропні речовини. Формування залежності від наркотичних речовин", учні 10-Б, 11-В класів 01.12.

15. Зустріч з представниками правоохоронних органів. Виховна година з елементами тренінгу: "Торгівля людьми, як порушення прав людини", учні 11-Б класу 02.12.

16. Перегляд відеороликів, обговорення ситуацій "Порушення прав людини. Шляхи протидії торгівлі людьми", учні 10-А класу 02.12.

17. Квест "Я знаю свої права!", учні 8-х класів 03.12.

18. Патріотична година "Українська армія - школа гарту і мужності", учні 9-А класу 03.12.

19. Перегляд відеороликів, обговорення ситуацій "Порушення прав людини. Шляхи протидії торгівлі людьми", учні 11-А класу 04.12.

20. Урок-тренінг "Знаю права і змінюю світ", учні 9-х класів 07.12.

21. Перегляд відеороликів, обговорення ситуацій "Порушення прав людини. Шляхи протидії торгівлі людьми", учні 11-В клас 07.12.

22. Дружня зустріч у молодіжному центрі Портал "Правові знання - гарантія права і свободи", до Дня прав людини, учні 11-А класу 08.12.

23. Рефлексія. Акція "Долонька побажань - я проти насильства!", учні ліцею, з 08.12 по 10.12.

24. Завершення компанії "16 днів проти насильства". Висвітлення заходів на електронному сайті ліцею.

Comments:
Only authorized users can leave comments.