Про введення в дію рішення педагогічної ради КЗ “Приморський ліцей”

Дата: 1 вересня 2023 о 18:39

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ПРИМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПРИМОРСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ»

ПРИМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

31.08.2023                                                                                                            № 09

Про введення в дію рішення педагогічної ради

КЗ “Приморський ліцей”

Керуючись рішенням педагогічної ради КЗ «Приморський ліцей» (протокол №1 від 31.08 2023 р.),

НАКАЗУЮ:

1. Ввести у дію рішення педагогічної ради від 31.08.2023 року.

2. Педагогічному колективу упродовж 2023/2024:

- забезпечити створення безпечного освітнього середовища для всіх учасників освітнього процесу під час занять в синхронному режимі, а саме при сигналі “Повітряна тривога” зупинити заняття і рекомендувати всім пройти в укриття, заняття продовжити після відбою тривоги.

- удосконалювати вміння використовувати технології дистанційного навчання, сприяти широкому використанню освітніх порталів з метою підвищення якості освітнього процесу.

- упроваджувати інформаційно-просвітницькі програми, інтерактивні форми роботи з учасниками освітнього процесу.

- забезпечувати неухильне виконання плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу, насильству в ліцеї, надання методичної та практичної допомоги, виявлення проблемних питань у сфері запобігання та протидії булінгу та вжиття вичерпних заходів для їх вирішення.

- забезпечувати своєчасне інформування директора, територіальних органів поліції, соціальних служб про факти вчинення протиправних дій по відношенню до дітей, а також про сім’ї, у яких перебування дітей може загрожувати їх життю чи здоров’ю.

3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Димову К.С. упродовж 2023/2024 н.р.:

- забезпечити дотримання вимог Санітарного регламенту для ЗЗСО при організації освітнього процесу в дистанційному форматі.

- забезпечити організацію екстернатної форми здобуття освіти в умовах воєнного стану з урахуванням вимог відповідних постанов та законодавчих документів;

- забезпечити контроль цифровізації освітнього процесу, ведення електронних класних журналів та щоденників.

4. Заступнику директора Гогунській Г.В. упродовж 2023/2024 н.р.:

- забезпечити поступове залучення молодих учителів у всі сфери професійної діяльності, організовувати наставництво з числа досвідчених педагогів закладу;

- сприяти професійному розвитку педагогів шляхом їх участі у фахових професійних конкурсах, майстер-класах, вебінарах, курсах підвищення кваліфікації та залучати до проходження сертифікації.

- створити умови для підвищення рівня цифрової компетентності педагогів, широко використовувати інтернет-сервіси в адміністративній діяльності та освітньому процесі.

- активізувати методичну роботу через проєктну діяльність, особистісно орієнтовану адаптивну організаційну структуру методичної роботи, спрямовану на задоволення запитів кожного вчителя, організацію предметних олімпіад, публікації педагогами методичного доробку на Інтернет-сторінках педагогічних платформ.

5. Відповідальному за сайт ліцею педагогу-організатору Кулик О.П.:

- забезпечувати прозорість та інформаційну відкритість закладу освіти шляхом висвітлення на веб-сайті закладу інформації та документів визначених ст.30 Закону України «Про освіту».

- вжити заходів щодо вдосконалення та безперебійності роботи офіційного веб-сайту на платформі e-schools, його систематичного поповнення необхідними матеріалами, створення медіатек тощо.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                Василь ВИШНЕВЕЦЬКИЙ