Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Наказ "Про результати освітньої діяльності 22/23 н.р."

Дата: 11 червня 2023 о 21:55
217 переглядів

У К Р А Ї Н А

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ПРИМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПРИМОРСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ»

ПРИМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

09/06 2023 р.                                                                                                                        04

Про результати освітньої діяльності

за 2022-2023 навчальний рік

     Організація освітнього процесу в КЗ “Прииморський ліцей” у 2022/2023 навчальному році здійснювалось відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про внесення змін до деяких законів України в сфері освіти щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану» (№7325 від 28.04.2022), «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та інших; Указу Президента України від 16 березня 2022 року № 143 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України»; постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні»; розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 988-р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року»; Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 25.09.2020 №2205, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 р. за №1111/35394; Державних стандартів повної загальної середньої освіти: на рівні базової середньої освіти: в 8 – 9 класах – Державного стандарту 2 базової та повної загальної середньої освіти (затвердженого Постановою КМУ від 23 листопада 2011 року №1392); на рівні профільної середньої освіти (в 10 – 11/12 класах) – Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти (затвердженого Постановою КМУ від 23 листопада 2011 року №1392).

     На виконання положень цих документів приймались рішення на засіданнях педради та нарад при директорові. На засіданнях постійно розглядались питання виконання цих рішень.

     У 2022-2023 навчальному році ліцей працював у надзвичайно складних умовах, повязаних з окупацією м. Приморська й вимушеним переходом на дистанційне навчання. Адміністрація та частина вчителів виїхали з Приморська та працювали з різних міст України та закордону, інші вчителі залишилися у Приморську і продовжували працювати в умовах постійного тиску з боку окупантів. Така ж ситуація була і з учнями. Заклад не мав можливості провести повноцінну вступну кампанію. Все це призвело до скорочення контингенту учнів. Вчителі та учні постійно стикались з відключенням світла, відсутністю інтернета, повітряних тривог та інших проблем, пов’язаних з війною. Частина учнів одночасно навчались у двох школах. Але колектив закладу (вчителі, учні та батьки) робили максимум можливого для подолання цих та багатьох інших проблем для досягнення позитивного результату.

Головний позитивний результат освітньої діяльності ліцею – всі 114 учнів, які навчались в ліцеї на кінець навчального року, – атестовані і переведені до наступних класів або випущені з ліцею.

Програми в усіх класах та з усіх предметів, у т.ч. їхні практичні частини, в основному виконані (дивись додаток 1 до наказу). Ефективно використовувався електронний щоденник та журнал. Вчителі використовували у своїй освітній діяльності різноманітні онлайн-ресурси (Zoom, Meet, «На урок», «Всеукраїнська школа онлайн» та інших), творчо готували уроки, намагалися максимально враховувати особливості різних груп учнів та індивідуальні особливості учнів, намагалися не перевантажувати учнів, використовувати доступний для самостійного опрацювання матеріал, проводили уроки як асинхронно, так і в реальному часі.

     Разом з цим, з питання виконання програм є й певні недоліки. Головний – це було проведено мало уроків, підготовлених самими вчителями і проведеними онлайн в режимі конференцій, що призводило до того, що на учнів покладалося велике навантаження, від них вимагалося самостійне виконання значної кількості робіт, самостійне опанування іноземною та болгарською мовою а певна частина учнів виявилася до цього неготовою, що вплинуло на якість виконання програм. Так, 13 учнів, у т.ч. 3 в 11-х класах, закінчили навчальний рік з оцінками початкового рівня. Більшість учнів початкового рівня з англійської мови (вчитель Ліщук К.В.).

Разом з цим, більшість учнів успішно засвоїли програмний матеріал. Так, 58% учнів закінчили навчальний рік з оцінками достатнього та високого рівнів: 55 учнів достатнього та 14 учнів – тільки високого.

     По класах найкращих результатів досягли учні 11-А класу (класний керівник Колесник О. І.). У цьому класі майже 94% учнів закінчили рік з оцінками достатнього та високого рівня. Вищі за середньоліцейські (57,9%) ці показники у 8 класі (класний керівник Лазаренко Л. В.) та 10-А класі (класний керівник Вишневецька О. Є.). (див. додаток 2).

      Аналіз результатів контрольних робіт також підтверджують факт засвоєння учнями програмового матеріалу (див. додаток 3). Так, 70% учнів, що виконували ці роботи, отримали оцінки достатнього та високого рівнів. Разом з цим, десята частина учнів з різних причин не виконували контрольні роботи, а 19 учнів виконали їх на початковому рівні. Загалом можемо констатувати, що робота в дистанційному режимі призвела в деяких випадках до порушень принципів академічної доброчесності з боку учнів і, як наслідок, порушень в обєктивності оцінювання знань та умінь учнів.

НАКАЗУЮ:

  1. Визнати роботу колективу КЗ “Приморський ліцей” у 2022/2023 навчальному році задовільною.

  2. Відмітити позитивну роботу в освітній діяльності 11-А класу і класного керівника Колесник О.І.

  3. Усім вчителям при плануванні роботи на новий навчальний рік урахувати вказані недоліки та організувати роботу з їхнього виправлення.

  4. Усім вчителям на початку нового навчального року організувати повторення вивченого раніше з метою подолання прогалин у знаннях та вміннях учнів.

  5. Заступникам директора Димову К.С. та Гогунській Г.В. до 01.09.2023 р. організувати семінар-практикум з проведення онлайн-уроків на платформі Zoom.


 

       Заступник директора                                      Констянтин ДИМОВ

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.