Наказ "Про посилення протипожежного та техногенного захисту КЗ «Приморський ліцей»"

Дата: 9 грудня 2020 о 08:18, Оновлено 23 лютого 2021 о 21:55

ВІДДІЛ ОСВІТИ

ПРИМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ПРИМОРСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКО-БОЛГАРСЬКИЙ  БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ»

ПРИМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

72102, Україна, Запорізька обл., Приморський район, місто Приморськ, вулиця Соборна, будинок 93

тел. (06137) 7-35-47, е-mail: prubml@ukr.net

Вих. №___  від  ______2020 р.

НАКАЗ

09.12.2020                                             м. Приморськ                                                  №94

Про посилення протипожежного та техногенного

захисту КЗ «Приморський ліцей»

На виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-671 від 04.12.2020 з метою посилення контролю за збереженням життя і здоров’я учнів ліцею, попередження надзвичайних ситуацій у ліцеї

НАКАЗУЮ:

1. Нестеровій Т.С., заступнику директора з навчально-виховної роботи:

1.1.Провести комісійну перевірку (з протокольним оформленням) протипожежного та технічного стану будівлі ліцею, складських приміщень.

1.2. Провести перевірку технічного стану автоматичної сигналізації, оповіщення про пожежу, забезпечення приміщень необхідною кількістю засобів пожежогасіння, покажчиків та знаків безпеки, стану шляхів евакуації і запасних виходів, комплектацію пожежного щита, наявність інструкцій з пожежної та техногенної безпеки, за необхідності опрацювати нові інструкції або переглянути та доповнити нові.

1.3. Взяти на контроль проведення інструктажів з техніки безпеки життєдіяльності здобувачів освіти під час зимових канікул, новорічних та різдвяних свят (зокрема з питань дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дотримання правил гігієни у період поширення епідемічних захворювань, поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами, при використанні піротехніки, безпечне поводження біля водоймищ, що вкриті кригою тощо) з реєстрацією у відповідних журналах.

1.4. Провести позапланові інструктажі з посадовими особами з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, звернувши увагу на порядок дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації з реєстрацією у відповідних журналах.

1.5. Провести позапланову перевірку знань загальної інструкції з пожежної та техногенної безпеки в охоронців, чергових з питань здійснення контролю за дотриманням протипожежного стану, огляду території й приміщень, порядку знеструмлення електромережі та дій у разі виникнення пожежі, спрацювання пожежної сигналізації.

1.6. Перевірити наявність планів евакуації на випадок пожежі або інших надзвичайних ситуацій з обов’язковим позначенням маршрутів евакуації, місць розташування первинних засобів пожежогасіння та електричних щитків.

2. Класним керівникам 8-11 класів (Вишневецькій О.Є, Нестеровій Т.С., Колесник О.І., Новікову І.М., Сушко В.В., Лазаренко В.В., Мартюшову В.Г., Мормуль А.Л., Томашковій Т.І.) провести роз’яснювальну роботу зі здобувачами освіти щодо правил поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, порядку надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок нещасних випадків.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор                     Василь ВИШНЕІЕЦЬКИЙ