Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

«Людина – коваль свого щастя»

Дата: 7 січня 2020 о 14:32, Оновлено 23 лютого 2021 о 21:55

«Людина – коваль свого щастя»

Тему нашої зустрічі з семикласниками «Людина – коваль свого щастя» підказала мені учениця 10-А класу Пилаєва Ксюша, для якої питання вибору професії актуальне вже сьогодні.

Ксюша допомогла провести дружню бесіду-діалог із тими, хто тільки починає замислюватися над вибором професії. Отже, як правильно вибрати ту єдину, свою професію, яка б відповідала інтересам, темпераменту, характеру і приносила задоволення людині, приносила користь суспільству?

Ми з’ясували, що вибір  професії — один з головних у житті, який здійснює людина в юному віці, це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від нього у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя. Інакше кажучи, щастя – це міра задоволення індивіда від реалізації життєвих цілей, оцінки досягнутого порівняно з високим ідеалом.
Ксюша поділилася: «Як і кожна людина, я хочу бути щасливою. І не тільки хочу, але й можу і буду щасливою! Адже я живу в оточенні люблячих мене батьків, старшої сестрички, які завжди зрозуміють, підтримають, порадять, нададуть допомогу. Поруч із ними я можу відчути себе у цілковитій безпеці. Тому так приємно, коли поруч є люди, що завжди готові підставити своє плече. Я буду щаслива, бо маю можливість проводити вільний час зі своїми друзями, спілкуватися з ними, іноді дискутувати, дізнаватися щось нове. Зі справжніми друзями я готова подолати будь-якими труднощі. Разом із друзями я вчуся бути і активною, і стриманою, говіркою і мовчазною, емоційною і розсудливою.
Заняття улюбленою справою – навчатися модельному бізнесу – ще один чинник мого щастя. Адже так приємно, коли ти можеш поринути з головою у світ краси та подарувати цю красу іншим. Бути щасливою мені допоможе і можливість подорожувати чудовими місцями нашої планети, милуватися її краєвидами. Скільки прекрасного і нового можна пізнати! 
Душа переповнюється позитивними емоціями, радістю, що навколо така краса. Я переконана, що зможу бути щасливою, якщо стану впевненішою у прийнятті рішень, навчуся захищати свої інтереси, відстоювати власні позиції. Я твердо заявляю, що буду ЩАСЛИВОЮ і такими ж зможуть стати люди, які мене оточують!»

Наприкінці зустрічі ми підсумували: ніхто краще за нас самих не знає, ЩО нам у житті потрібно, ЩО дозволить нам почуватися щасливими. Свою долю кожен творить сам, сам керує своїм човном, бо сказано: «Жоден вітер нам не буде попутнім, якщо ми не знаємо, куди плисти».

Тому саме ціль є нашим орієнтиром у житті, вона змушує нас діяти, бути активними. Важливо правильно визначити свою ціль і спрямувати усі свої можливості та ресурси, що є навколо, на її досягнення.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.