ХАРЧУВАННЯ

Дата: 29 березня 2021 о 07:28, Оновлено 29 березня 2021 о 07:34

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 25.11.2019 № 566 «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення повноцінного, безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти Запорізької області на 2019-2021 роки»

у І кварталі 2021 року

Найменування заходу (опис, що саме виконано, яка робота проведена)

Стан виконання

1

Персонал, задіяний в організації харчування дітей пройшов навчання, яке організувала робоча група із впровадження Системи НАССР

2

У постачальників продуктів харчування у буфеті, з якими укладено договори, є всі дозвільні документи, у тому числі ті, що підтверджують якість харчових продуктів та продовольчої сировини

3

Перспективне двотижневе меню буфету погоджено з Приморським районним управлянням Головного управління ДПСС у Запорізькій області

4

Проведення виробничого лабораторного контролю об’єктів зовнішнього середовища проведено за угодою щорічно та за графіком

5

Педагогічний колектив постійно проводить відповідну роботу щодо виконання Тимчасового порядку організації освітнього процесу в КЗ «Приморський ліцей», щодо дотримання протиепідемічних норм та правил, правил респіраторної гігієни та етикету кашлю.

6

Результати перевірки якості питної води свідчать про можливість її вжитку здобувачами освіти. Додаткове постачання питної води проводиться у класах (наявні кулери), але із введенням карантинних заходів дотримується питний режим із застосуванням індивідуального режиму.

7

Здійснено моніторинг якості харчування (анкетування батьків, учителів), результати якого виявили  необхідність організації гарячого харчування для учнів, але можливостей для вирішення проблеми, на жаль, немає.

8

Посилення контролю за реалізацією буфетної продукції у закладі освіти проводиться щоденно.

Директор                       Василь ВИШНЕВЕЦЬКИЙ

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 29.12.2020 року № 4100/03.2-13 «Про вжиття додаткових заходів щодо реформування системи шкільного харчування» в КЗ «Приморський ліцей» проведено наступні заходи:

1. Щодо виконання п.2 доручення КМУ проводиться постійна інформаційно-роз’яснювальна робота із здобувачами освіти на уроках з Основ здоров’я щодо формування культури здорового харчування, пріоритетності вживання фруктів, овочів, пропаганди спорту та профілактики захворювань. Практичний психолог ліцею  провела тренінги для учнів  8 - 9-х класів «Основи здорового способу життя»
  2. Щодо виконання п.8 доручення КМУ персонал, задіяний в організації харчування дітей пройшов навчання, яке організувала робоча група з впровадження Системи НАССР; у всіх постачальників продуктів харчування буфету, з якими укладено договори, наявні всі дозвільні документи, у тому числі ті, що підтверджують якість харчових продуктів та продовольчої сировини; за результатами моніторингу якості харчування (анкетування батьків, учителів) була виявлена необхідність організації гарячого харчування для учнів 8-11 класів, але можливостей для вирішення проблеми, на жаль, немає.
  3. Щодо виконання п.11 доручення КМУ:
  • буфет забезпечений сучасним необхідним обладнанням, меблями, посудом тощо;
  • заклад освіти співпрацює із Приазовською міжрайонною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Приморським районним управлянням Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області;
  • за результатами комісійних обстежень від початку навчального року недоліків не виявлено;
  • харчування учнів проводиться відповідно до Тимчасового порядку організації освітнього процесу в КЗ «Приморський ліцей» щодо дотримання протиепідемічних норм та правил.